• seafood box
  • COOLER BOX
  • INSULATED CONTAINER

нашите производи

  • за-ни-img
  • во врска со
  • about1
  • about2

за нас

Wanma Rotomold копродукции, Ltd е лоцирана во Yangtze реката Делта, Ningbo град на провинцијата Жеџијанг. Нашата компанија е претпријатие предводена од страна на млади и креативни група од 2008. Ние сме специјализирани во дизајн, производство, истражување и развој на ротациона моделирање производи. Имаме извонредна и уникатна технологија во областа на едно парче лесна обликување на двоен ѕид контејнери, како што се изолирани кади и СТП полни на сендвич структура производи. Сите наши производи ги исполнуваат националните здравствени стандарди за храната.

Научи повеќе

апликација производи

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво